Czas start! Początek naszej wspólnej przygody z blogiem Fineldo. Co mogę powiedzieć? Zacznę od przedstawienia siebie, więc od kilku lat zajmuję się ogólnie pojętym zarabianiem w Internecie. Przechodziłem wiele etapów począwszy od klikania w reklamy, płatne ankiety, wykonywania płatnych akcji (zadań), hazardu, kryptowalut, programów partnerskich, sprzedaży bezpośredniej, dropshopingu aż po tworzenie blogów a obecnie trading i kilka innych ciekawych projektów. Zarabiam dla siebie, obecnie jako osoba prywatna chociaż niebawem myślę przekształcić się w spółkę.  

Dlaczego prowadzę bloga? 

Tworzenie blogów i stron www od zawsze było moją małą pasją, zaczynałem gdzieś jeszcze przed 2000 rokiem bawiąc się html a potem javą i php, coś tam w głowie z tego zostało. Nie jest to też mój pierwszy blog, ale jedyny aktywny – na pozostałych udało się troszkę zarobić a potem jeszcze raz zarobić sprzedając. Ten z założenia będzie zupełnie inny. 

Po pierwsze ma oczywiście sporo zarabiać a potem służyć wam pomocą tak abym mógł oczywiście zarabiać, bo w końcu po ten jest ten blog. Bez żadnej ściemy postaram się opisywać jak i gdzie można zarabiać i szacunkowo określić czy tak naprawdę warto zarabiać daną metodą.  

W jaki sposób będzie przebiegało zarabianie 

Z grubsza przedstawię podstawy od jakich zaczynałem, tematyka będzie głównie związana głównie z tym co w zawarte w menu. Postaram się również tłumaczyć wszystko bardzo prostym językiem zrozumiałym przede wszystkim dla początkujących. Główna tematyka będzie skierowana dla inwestorów i tego nie będę ukrywał ponieważ każdy biznes wymaga jakiegoś wkładu finansowego jak i również własnego czasu. Natomiast jeśli ktoś chce zacząć bez inwestowania pieniędzy znajdzie również coś dla siebie, nie będzie to łatwe i pochłonie mnóstwo czasu ale się da.

Nie mniej jednak aby być na bieżąco z aktualnymi trendami zarobkowymi konieczne będzie szybkie gospodarowanie środków na konkretne inwestycje. Należy pamiętać o czymś takim jak ponoszone ryzyko. Będę je minimalizował ale nie zawsze będzie to możliwe. Przykład tradingu w czasie epidemii (pandemii) koronawirusa odzwierciedla bardzo szczegółowo jak przewidywalne mogą być rynki i w jaki sposób świat radzi sobie z takim zjawiskiem. Niestety w mojej ocenie nikt nie jest na to przygotowany, największe instytucje typu Unia Europejska, czy państwa jak Niemcy, Francja oraz USA to kolosy na glinianych nogach. Pokazuje to głównie cena złota oraz ropy naftowej, która spadła poniżej zera (co prawda dla kontraktów długoterminowych).

Na tym kryzysie większość straciła, jedni grosze drudzy miliardy, zyskali nieliczni.

Trudne sytuacje świata są jednak również świetną okazją dla nowych osób zaczynających przygodę z poważnymi finansami. Można znaleźć wiele alternatywnych metod na zarabianie. Dajmy na to kupowanie akcji dużych firm, które znacząco straciły licząc na ich odbicie, kupowanie akcji małych firm, które mogą zyskać poprzez produkcję deficytowych materiałów, inwestowanie w spółki z zakresu medycyny licząc na większe zużywanie środków medycznych lub dokonanie odkryć naukowych, czy poprzez upadki firm czy gospodarstw możliwe będzie kupno mienia ruchomego lub nieruchomego w cena poniżej rynkowej wartości.

Podsumowując mój pierwszy post mogę powiedzieć, że będę skupiał się na akcja, forexie, nieruchomościach (mienie ruchome również), budowaniem zaplecza sprzedażowego w programach partnerskich (afiliacja) a także budowania i zarabianiu na blogach. Inne metody jakie się pojawią będą zaledwie dodatkiem, który może pomagać znacząco w głównych źródłach dochodu.

Z mojego doświadczenia powiem tyle:

Nigdy się nie poddawaj, małymi kroczkami możesz zawsze dążyć do określonego przez siebie celu. Motywacja siebie to podstawa, słuchaj i wykorzystuj co mówią inni ale nigdy pochopnie nie decyduj.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.