Mocne wahania niemieckiego DAX

Mocne wahania niemieckiego DAX Mocne wahania niemieckiego DAX

Mocne wahania niemieckiego indeksu DAX pozwalają zarabiać inwestorom. Wczoraj mieliśmy mocny spadek dzisiaj mocny zysk, co tak naprawdę się dzieje na niemieckim rynku akcji? Akcje nie są tak samo mocne jak sam indeks, jaki obrać kierunek by nie stracić i wykorzystać odpowiedni moment na szybkie zwiększenie swoich zysków?

Na na handlu kryptowalutowym widocznie nie znam się aż tak samo dobrze jak na indeksach i walutach o czym może świadczyć wcześniejszy wpis. Środowe wzrost na 11k USD nie został osiągnięty ale dzisiaj mamy ponad 2% zysk więc obrany kierunek jest dobry.

Wracając do DAX wczoraj (8.09.2020) mieliśmy spadek zaobserwowany po godz. 15, dzisiaj od godziny 9.00 nastąpił mocny wzrost wyrównujący kurs a kolejny mocny wzrost został zanotowany w okolicach godziny 15. Na chwilę obecną mamy zamknięcie na poziomie 2,7% przy minimalnym spadku na zamknięciu ok 0,3%.

Takie mocne wahania to ostatnio normalność na tym indeksie więc straty mogą być bardzo bolesne. Dlatego inwestowanie powinno być ostrożne i bardzo zachowawcze. W mojej ocenie przez kolejne godziny powinna utrzymać ta tendencja do poziomu 2%.  W pierwszych godzinach kurs powinien się utrzymać dosyć stabilnie ale w kierunku spadkowym przy powrocie do poziomu 13 200 i wieczornym spadku poniżej 12 950.

Łukasz

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *