Płatne ankiety, czy można na nich zarobić

Płatne ankiety to nadal jedna z najbardziej popularnych metod zarabiania w Internecie, ciągle ciesząca się szerokim gronem zwolenników a także przeciwników. Głównym stwierdzeniem tej drugiej grupy jest poświęcanie dużej ilości czasu a zysk z nich płynący nie jest do tego współmierny. Czy aby na pewno ta teza jest prawdziwa? Z wielką śmiałością mogę powiedzieć, że nie jest ona słuszna – prawdę powiedziawszy, gdyby było inaczej nie marnowałbym na nie nawet odrobiny czasu. Osobiście traktuję je jako dodatkowe źródło dochodu pod inwestycję a także na odskocznię od tego co robię a także lekki przyśpieszacz czasu.

Niestety utrwalił się stereotyp, powstały głównie na początku powstawania tej metody, gdy czasami naprawdę trzeba było się sporo namęczyć, aby cokolwiek zarobić. Na końcu prawie zawsze pojawiał się jakiś problem z wypłatą – czy to długie oczekiwanie a nawet niewypłacalność. Dzisiaj jest na szczęście zupełnie inaczej. Serwisy są dobrze przygotowane pod względem technicznym, posiadają sporą ilość aktywnych ankiet oraz możliwość szybkiej realizacji przelewu.   Krótko mówiąc ankiety mogą stanowić dla każdego z Nas dobre źródło dodatkowego dochodu szacowanego na poziome nawet 1000 zł miesięcznie. Aby jednak naprawdę dobrze zarobić trzeba wybrać odpowiednie dla siebie serwisy płatnych ankiet. Idąc tropem dobrego inwestora śmiało możemy nasze zarobione w ten sposób groszaki ulokować i pomnażać nasze zyski.  Płatne ankiety tak naprawdę wymagają od nas przede wszystkim odrobiny chęci, poświęcenia niewielkiej ilości czasu. Podstawą jest dostęp do Internetu – dzisiaj raczej nie powinno być z tym najmniejszego problemu.  Aby rozpocząć przygodę z płatnymi ankietami warto: 
  • Założyć sobie nową skrzynkę mailową (tutaj warto polecić Gmail), będzie potrzebna raczej dodatkowa skrzynka, ze względu na fakt i większości przypadków otrzymamy informację o nowej dostępnej ankiecie – ilość może być spora, lepiej nie zaśmiecać sobie głównej skrzynki. 
  • Wybrać odpowiednie dla siebie serwisy, czyli takie które mają niskie minimum wypłaty, dużo dostępnych opcji wypłat (lub tą jedna nas interesującą), krótki czas realizacji wypłaty, duży dostęp do ankiet. Wszystkie firmy legalne firmy nie wymagają inwestowania środków. 
  • Po uzyskaniu minimum wypłaty, warto ją w miarę szybko zrealizować, ponieważ jest ryzyko może nie tyle utraty środków co zmian w regulaminie wypłat, a w niektórych przypadkach środki mogą być wymieniane na nagrody rzeczowe. 
  • Pamiętaj każdy dobry serwis ankietowy to taki z: dużą dostępnością ankiet, dobrym zapleczem technicznym, nie wymaga inwestowania, posiada krótkie i dobrze płatne ankiety. Dlatego zachęcam do skorzystania z listy serwisów poniżej. 
 
1. Ocena: 5/5 Minimum wypłaty: $5
2. Ocena: 4/5 Minimum wypłaty: 20 PLN
3. Panel badawczy Ariadna Ocena: 3.5/5 Katalog z nagrodami
4. Market Agent Ocena: 5/5 Minimum wypłaty: $10
5. Ocena: 5/5 Minimum wypłaty: $5
6. GreenPanthera Ocena: 4.5/5 Minimum wypłaty: $30
7. Moneyo.pl Ocena: 4.5/5 Minimum wypłaty: 30 PLN
8. i-Say Ocena: 4.5/5 Minimum wypłaty: 2 EURO
9. Świat Opinii Ocena: 4.5/5 E-Voucher
10. Opinie.pl Ocena: 4.5/5 Minimum wypłaty: 50 PLN Katalog z nagrodami
11. Student Watch Ocena: 4.5/5 Minimum wypłaty: 50 PLN
12. Badanie Opinii Ocena: 4.5/5 Minimum wypłaty: 50 PLN
13. answeo Ocena: 4.5/5 Minimum wypłaty: $5
14. univox Ocena: 4.5/5 Minimum wypłaty: $30
 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.