Systemy płatności internetowych (online) stanowią jedną podstawowych form transferu finansowego. Szybkość transakcji to dzisiaj podstawa a niestety te między bankowe odbywają się tylko w określonym czasie. To właśnie tutaj z pomocą przychodzą systemy płatności internetowych, które pozwalają na szybką realizację płatności np. za właśnie dokonane zakupy czy świadczone zakupy a nawet prywatnych należności.

 

Systemy płatności internetowych dla twojego sklepu
             Wybierz odpowiednie dla swojego biznesu systemy płatności online.

 

Nie jest nowością, że każdy kto coś kupuje chce szybko otrzymać swój towar czy usługę. Tradycyjna forma przelewu wymaga wypełnia druku wpłaty, zrobienie sobie wycieczki do banku lub na pocztę, uiszczenia opłaty za transakcję i czekaniu na zaksięgowanie wpłaty. Taki proces trwa nawet do 3 dni roboczych. Są jeszcze przecież banki w których bez problemowo możemy dokonać przelewu internetowego logując się na stronie naszego banku, w większości przypadków takie świadczenie będzie darmowe. Ale zawsze pozostaje ten czas ponieważ przekazy bankowe są realizowane o określonych godzinach, a do tego trzeba będzie poczekać na zaksięgowanie wpłaty.

Długo prawda?

Tutaj z pomocą przychodzą systemy płatności internetowych. Są bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno dla dostawców jaki ich klientów. Pozwalają na niemal natychmiastowe realizowanie przelewów, średni czas takiej transakcji nie powinien przekraczać 15 min. Koszty po stronie klienta są przeważnie zerowe, głównie ponosi je osoba sprzedająca lub firma. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego systemu przez nią ale również takiego, który zaakceptuje wasz klient.

Do najczęściej stosowanych i akceptowanych przez większość użytkowników.

PayU - Systemy płatności internetowych

czytaj więcej …

DotPay - Systemy płatności internetowych

czytaj więcej …

Przelewy 24 - systemy płatności internetowychczytaj więcej …

Blue Media - systemy płatności internetowych

czytaj więcej …

G Pay - systemy płatności internetowych

czytaj więcej …

czytaj więcej …

G2A Pay - systemy płatności internetowych

czytaj więcej …

Neteller - systemy płatności internetowy

czytaj więcej …

Skrill - systemy płatności internetowy

czytaj więcej …